Bachovy esence – Vodnář

♒ Vodnář (21.1. – 20.2.)

Pokud čtete právě tuto stránku, nejspíš právě Vás popisuje znamení VODNÁŘE 🙂

Je to tzv. vzdušné sluneční znamení. Vzduch přináší myšlení a racionalitu. Lidé narození v jeho vlivu přikládají myšlení velkou váhu. Nejenže především vše promýšlí, ale také racionálně zpracovávají a zhodnocují. Z toho ale často vyplývá jistá nejistota, se kterou se každé ze vzdušných znamení vypořádává „po svém“.

Vodnář bývá přátelský a schopný. Někdy tito lidé působí trochu povýšeně, zakrývají tím ale svou nejistotu a strach z konfrontace. Jsou inteligentní, schopní, a pokud jsou vyrovnaní, také klidní a spolehliví. Umí ocenit přátelství a sami ho nabízejí. Žebratka jim pomáhá nacházet cestu k druhým lidem. Lze je stručně popsat jako Já, člověk přátelský a vědoucí.  Vodnářům cestu ke druhým pomáhá nacházet žebratka bahenní (34 – Water Violet). Pokud jejich povýšenost přeroste až v odpor ke světu a kritice druhých, k přijetí sebe i ostatních jim pomůže buk lesní (3 – Beech).

Samozřejmě můžete využít i velmi praktické kombinace 3 esencí právě pro vodnáře.

Další vzdušná znamení najdete v našem květnovém článku pro Revue 50 plus a o všech znameních vyšel stručný článek v Regeneraci.

 

… a možná Vás bude zajímat, že Dr. Krämer doporučuje k posílení účinku žebratky bahenní chryzokol, který můžete jak nosit při sobě, tak vždy večer vložit do sklenice s vodou a druhý den vodu pomalu upíjet.

 

Vyberte si pro Vás vhodné esence a zadejte při Vašem nákupu jako kupón „HOROSKOP“, využijte tak 10% slevy  na celý nákup!

Chcete se vrátit zpět k přehledu všech článků? To můžete ZDE.