Bachovy esence podle originální receptury - s vysokým obsahem mateční esence_originál dr. Bach

Originální receptura dr. Edwarda Bacha:

Nabízíme květové esence z původních divokých druhů rostlin, právě těch, které postupně sbíral a následně popsal homeopat a bakteriolog – dr. Edward Bach.

Dr. Bach (1886-1936) věřil a také ověřil, že naše emocionální nerovnováha způsobuje fyzické nemoci těla.

Respektive, že na naše tělo je možné působit (a vyrovnávat jeho zatížení) „jemně hmotně“ – tedy ještě dřív, než je třeba působit a ovlivňovat jeho fyzickou stránku.

Pokud harmonizujeme naše emoce a budeme s nimi žít v harmonii, vyrovná se naše tělo jednodušeji s fyzickými potížemi, případně k nim ani nebude docházet. Bachovy květové esence, kterým se říká také Bachova květová terapie, Bachovy květy, Bachovy kapky nebo prostě Bachovky, extrahované esence z květů rozličných rostlin působí právě na naše emoce a jsou dobrým pomocníkem při jejich zpracování. Pomáhají harmonizovat naši mysl za pomoci energie jednotlivých rostlin. Podporují přirozenou obranyschopnost našeho organismu.

Jednotlivé květy rostlin, z nichž jsou dnes vyráběny Bachovy esence Energie rostlin,  jsou pečlivě vybírané a sbírané velmi opatrně právě v pravý čas. Pěstované převážně v oblasti Bodamského jezera na pozemcích již více než po staletí patřících rodině, která je stále obdělává a opečovává pouze ručně – s láskou a velkým respektem k přírodě i všem zde rostoucím divokým rostlinám.

Rostliny tak nejen zdobí jednu ze strání druhého největšího jezera v Alpách – na rozhraní Německa, Lichtenštejnska a Rakouska, ale od nepaměti sem i patří. Jsou zalévané pramenitou vodou a hýčkané čistým horským vzduchem.

O kvalitu rostlin pečuje a svědomitě esence zpracovává přesně podle původní, Originální receptury dr. Edwarda Bacha v maximálním souladu s přírodou a bez jakýchkoliv chemickým či umělých látek, zato v moderní a spolehlivě vybavené laboratoři, která je zárukou kvality a profesionálního zpracování, malá rodinná firma Bilona GmbH.

Právě za ní stojíme a nabízíme tyto esence na českém trhu.

Podíl mateční esence je vždy minimálně 1:100, většinou ale podstatně vyšší – Bachovy květové esence z této firmy obsahují 2 – 7% mateční esence. (Což je oproti na trhu dostupným běžným esencím podíl více než desetinásobný.)

Originální Bachovy esence jsou tou pravou energií rostlin.
Síla, čistota, harmonie a jednoduchost přírody.
Jsou přírodním zdrojem nejen emocionální rovnováhy pro každého z nás.

Můžete je zakoupit v našem internetovém obchůdku buď v sadě nebo jednotlivě, případně využít našeho poradenství a nechat si sestavit kouzelnou lahvičku přesně podle Vašich potřeb. Také se můžete přihlásit na některý z našich seminářů či workshopů, abyste se naučili využívat esence v každodenním životě sami.

Jsou vhodné pro každého z nás i pro zvířata.

Bachovy esence jsou pomocníkem na cestě sebepoznání, převzetí odpovědnosti za sebe sama, zvědomení si naší podstaty. Pomáhají zlepšit náš komfort v mnoha aspektech našich životů, podporují naši vnímavost k sobě samým i k okolí. Jsou nedílnou součástí našich životů a věříme, že se stanou součástí i těch Vašich.

Mnoho dalších informací naleznete také v odpovědích na nejčastější otázky.

Bachovy esence od květu po tinkturuvýluh z květů - originální recepturabachovy esence - vyroba - plnici linka Energie rostlinBachovy esence - sada 38+2 originální receptura Dr. Bacha á20ml