Bachovy esence pro lidi, děti i zvířata

Bachovy esence mají dlouhou tradici. Jejich objevitel Dr. Bach nám v nich zanechal nádherný a jednoduchý přírodní prostředek – pomocníka  zprostředkujícího nám úlevu od stresu, prožívaných emocionálních stavů, často nejen od psychické zátěže, ale i od fyzických obtíží, které jsou velmi často následkem právě emocionální zátěže, jsou společníkem na cestě k energii, souladu, harmonii a jednotě. Průvodcem na cestě ke svobodě spojené se zodpovědností, s respektem spojeným s úctou – ve vztahu k sobě i k okolí, na cestě sjednocování vnějšího i vnitřního, k uvědomění si Vědomí Já jsem.

Jak ale na takovou cestu vykročit?

Jak sestavit (nebo si nechat připravit) jedinečnou osobní směs esencí pro přítomný okamžik?

Jak využít Bachových esencí k podpoře zpracovávání dlouhodobých emocionálních vzorců?


Pořádáme výuková setkání, semináře a workshopy, webináře / online LIVE kurzy  a poskytujeme individuální poradenství – osobní i prostřednictvím ONLINE video PORADNY.

Kromě přímého prodeje celé sady Bachových esencí či jednotlivých esencí a hojně užívaných směsí (např. KRIZOVKY nebo  pro děti BEZ ALKOHOLU na bázi třešňového sirupu) nabízíme možnost konzultací a sestavení Vašich jedinečných kombinací přesně pro Vaši potřebu.

Nabízíme nejen využití nejkomplexnějšího systému dr. Krämera pro sestavováni směsí pro postupné zpracování dlouhodobých emocionálních vzorců, ale i propojení nativního horoskopu s Bachovými esencemi podle Petra Damiana a samozřejmě míchaní akutních směsí k harmonizaci přítomně prožívaných emocí – přesně podle dr. Bacha a jeho 7 emocionálních skupin.

Také organizujeme několikrát v roce setkání, na nichž si povídáme o možnostech využití Bachových esencí jak pro lidi, tak pro zvířata. Jejich využití jako prostředků první pomoci i jako lékárničky je zcela jedinečné – jsou (či mohou být) Vašimi průvodci nejen na cestách, ale i doma.


Termíny si můžete vybrat vždy u konkrétního kurzu / semináře:

Odpolední informační setkání Pro TEBE
Dvoudenní Intenzivní seminář nejen o Bachových esencích, ale i o vztazích mezi nimi (a tedy i mezi našimi emocemi)  12 Charakterů , na kterém se účastníci naučí vše opravdu od píky; po jeho absolvování mohou míchat směsi nejen pro sebe, ale i pro ostatní – vzhledem k jeho specifickému obsahu je určený ale i pro již zaběhnuté terapeuty, kteří načerpají znalosti a dovednosti podle nejnovějších výzkumů.
Aktuální nabídku dalších nadstavbových seminářů najdete přímo v kategorii seminářů.

Samozřejmě můžete využít i osobního setkání v Tichém prostoru v Mukařově, kde Vám rádi  Vaši osobní esenci namícháme, jste-li vzdálení, můžete využít ONLINE video PORADNY a Vaši esenci Vám rádi zašleme.

Podívejte se do našeho KALENDÁŘE, zda Vás nezaujme některá z dalších akcí v Tichém prostoru.

Jsme Vám samozřejmě i k dispozici. A opravdu se těšíme, že i Vy najdete svou cestu k Bachovým esencím.

Kromě nás, lidí, jsou Bachovy esence vhodné i pro naše zvířecí miláčky. Usnadňují společné chvíle, abychom si je mohli opravdu užít.

Vše, co potřebujete vědět, najdete také v odpovědích na nejčastější otázky.